Chester High School 3rd quarter honor roll
Third quarter honor roll for Chester High School.
<b>HIGH HONOR ROLL</b>
<i>Seniors</i>
Bollman, Drake L.
Cushman, Jakob G.
Elsea, Caitlin L.
Gilbert, Stevie M.
Inman, Vanessa R.
Kiner III, Keith L.
Petrowske, Shea E.
Weir, Carlee E.
Welge, Lauren A.
Wingerter, Jacob C.
<i>Juniors</i>
Al-Jassim, Amira S.
Blechle, Adeline M.
Jany, Ashtyn K.
Place, Alyssa R.
South, Jaci Q.
Vasquez, Lauryn N.
Williams, Brock A.
Williams, Destiny A.
<i>Sophomores</i>
Clendenin, Peyton S.
Colonel, Melody N.
Hall, Kailey N.
Heffernan, Nathan M.
Herrell, Kennedy M.
Hunter, John D.
Koch, Lily A.
Ludwig, Macey L.
Sorto, William O.
Throop, Ariel E.
Venus, Alison J.
<i>Freshmen</i>
Britt, Madison G.
Kribs, Madison R.
Rehmer, Kaleb D.
Schroeder, Camille G.
Seymour, Alyssa I.
<b>HONOR ROLL</b>
<i>Seniors</i>
Adams, Seth D.
Asbury, Hailey M.
Childs, Cara L.
Colvis, Chase E.
Cowell, Erik W.
Donachy, Trisha M.
Draves, Emma E.
Frazer, Brooke L.
Glaser, Anthony T.
Hobeck, Tristin A.
Hughes, Kaleb R.
James, Kaylee L.
Korando, Owen M.
Leathers, Lauren M.
Martin, Iyontae S.
Meyer, Nicholas C.
Morse, Sylvester L.
O'Riley, Jacob N.
Price, Allexiyah L.
Soellner, Elizabeth A.
Straight, Devin E.
Wingerter, Colin T.
Wingerter, Kamryn L.
<i>Juniors</i>
Andrews, Chett J.
Beckham, Haley M.
Bierman, Jenna M.
Bierman, Trent M.
Bollmann, Gage A.
Bryant, Andrew R.
Creason, Cierra B.
Eggemeyer, Ethen M.
Fricke, Corbin W.
Fuller, Maeghan E.
Gross, Kierra E.
Handel, Jessica L.
Hanna, Aaron W.
Hasemeyer, Madison L.
Heck, Lydia R.
Hennrich, Taylor L.
Hopper, Audrey M.
Houghlan, Zack R.
Hubert, Michael J.
Johnson, Alexia D.
Knippa, Parker G.
Landeros Alvarado, Jocelyn A.
Martin, DeOndre D.
Mattingly, Karl W.
McCormick, Jared S.
Murphy, Brendan P.
Page-Keim, Chloe G.
Petrowske, Ryn M.
Rains, Nathaniel J.
Rehmer, Joshua T.
Reith, Ian M.
Rowold, Molly M.
Runge, Avery C.
Schmidt, Alycia M.
Schweizer, Austin M.
Sellers, Zoe E.
Stec, Grace E.
Stirnaman, Cordelia A.
Surman, Brianna E.
Vasquez, Mallary K.
Wahl, Bailey L.
Winkler, Cortnie L.
<i>Sophomores</i>
Abernathy, Juliette F.
Adams, Devon M.
Anaya, Jasmine N.
Barnes, Raelynn M.
Bauer, Emma M.
Brown, Olivia F.
Burgdorf, Cheyanne R.
Cartwright, Taylor A.
Clendenin, Justin K.
Colonel, Noah D.
Dobyns, Jeffrey P.
Eggemeyer, Samantha L.
Essman, Amber M.
Garniss, Gage W.
Gendron, Haydan S.
Griggs, Ashley N.
Gruenewald, Alexander M.
Hamilton, Dylan R.
Hathaway, Emma J.
Hecht, Raegan M.
Hogan, Sydni J.
James, Jarrett D.
Kattenbraker, Josie E.
McDonald, Cassie L.
McDonough, Kyndl L.
Meyer, Alana D.
Miers, Avery A.
Mokriakow, Eli M.
Mott, Jaden W.
Naeger, Marci L.
Owens, Avery J.
Parker, Caleb M.
Rahn, Kaytlyn A.
Renfroe, Matthew G.
Shemonic, Amelia L.
Shinabargar, Katelyn G.
Soellner, Lauren M.
Williams, Kendall N.
Zappa, Blake E.
Zweigart, Hunter M.
<i>Freshmen</i>
Absher, Kailyn M.
Adams, Brooklynn R.
Alvarez, Fredrick E.
Baughman, Brendan M.
Blechle, Hannah L. 09
Bollmann, Abbigail C.
Bryant, Emma E.
Childs, Anna B.
Colvis, Ashlyn N.
Colvis, Hannah E.
Copple II, Jerald L.
Cowan, Hayleigh E.
Cushman, Gavin J.
Eggemeyer, Cooper T.
Fitzwilliam, Aaron L.
Flores, Oddessy J.
Fortner, Kylie J.
Frazer, Jordanna L.
Haslett, Haley A.
Heins, Kylie J.
Hennrich, Alexandra J.
Kelkhoff, Dylan R.
Knapp, Candis J.
Kueker, Annalise J.
Landeros Alvarado, Jared E.
Lochhead, Lilith E.
Mehrer, Emily J.
Miller, Megan C.
Miller, Patrick L.
Mitchell, Addyson M.
Page-Roth, Michaela P.
Pfeiffer, Kaitlyn M.
Polette, Lily A.
Roberts, Ashley M.
Roth, Gracey C.
Sibley, Cayla G.
Springston, Ryan K.
Stumpe, Ethan S.
Sumpter, Kole M.
Tucker, Cristen J.
Tucker, Kylee J.
Vasquez, Brock D.
Wolff, Connor N.
Wright, Larissa R.
Young, Madiline P.