Chester High School second semester honor roll
<b>HIGH HONOR ROLL</b>
<i>Seniors</i>
Cushman, Jakob G.
Elsea, Caitlin L.
Gilbert, Stevie M.
Inman, Vanessa R.
Petrowske, Shea E.
Welge, Lauren A.
<i>Juniors</i>
Al-Jassim, Amira S.
Blechle, Adeline M.
Jany, Ashtyn K.
Place, Alyssa R.
South, Jaci Q.
Surman, Brianna E.
Vasquez, Lauryn N.
Williams, Brock A.
Williams, Destiny A.
<i>Sophomores</i>
Clendenin, Peyton S.
Colonel, Melody N.
Hall, Kailey N.
Heffernan, Nathan M.
Herrell, Kennedy M.
Hunter, John D.
Ludwig, Macey L.
Shinabargar, Katelyn G.
Throop, Ariel E.
Venus, Alison J.
<i>Freshmen</i>
Britt, Madison G.
Kelkhoff, Dylan R.
Kribs, Madison R.
Pfeiffer, Kaitlyn M.
Rehmer, Kaleb D.
Schroeder, Camille G.
Seymour, Alyssa I.
<b>HONOR ROLL</b>
<i>Seniors</i>
Adams, Seth D.
Asbury, Hailey M.
Bollman, Drake L.
Childs, Cara L.
Colvis, Chase E.
Cowell, Erik W.
Draves, Emma E.
Hobeck, Tristin A.
Hughes, Kaleb R.
James, Kaylee L.
Kiner III, Keith L.
Korando, Owen M.
Leathers, Lauren M.
Meyer, Nicholas C.
Munie, Hunter A.
Shook, Chloe E.
Straight, Devin E.
Walker, BreAnna N.
Weir, Carlee E.
Wingerter, Kamryn L.
<i>Juniors</i>
Andrews, Chett J.
Bierman, Jenna M.
Bierman, Trent M.
Bollmann, Gage A.
Bryant, Andrew R.
Carpenter, Wesley J.
Creason, Cierra B.
Eggemeyer, Ethen M.
Fricke, Corbin W.
Fuller, Maeghan E.
Gross, Kierra E.
Handel, Jessica L.
Hanna, Aaron W.
Hasemeyer, Madison L.
Heck, Lydia R.
Hennrich, Taylor L.
Hopper, Audrey M.
Houghlan, Zack R.
Johnson, Alexia D.
Landeros Alvarado, Jocelyn A.
Martin, DeOndre D.
Petrowske, Ryn M.
Rains, Nathaniel J.
Rowold, Molly M.
Runge, Avery C.
Schmidt, Alycia M.
Schweizer, Austin M.
Stec, Grace E.
Stirnaman, Cordelia A.
Vasquez, Mallary K.
Wahl, Bailey L.
<i>Sophomores</i>
Abernathy, Juliette F.
Anaya, Jasmine N.
Barnes, Raelynn M.
Bauer, Emma M.
Brown, Olivia F.
Cartwright, Taylor A.
Colonel, Noah D.
Dobyns, Jeffrey P.
Eggemeyer, Samantha L.
Essman, Amber M.
Gladney, Makaylaih M.
Griggs, Ashley N.
Hamilton, Dylan R.
James, Jarrett D.
Kattenbraker, Josie E.
Koch, Lily A.
McDonald, Cassie L.
McDonough, Kyndl L.
Meyer, Alana D.
Miers, Avery A.
Mokriakow, Eli M.
Owens, Avery J.
Parker, Caleb M.
Rahn, Kaytlyn A.
Renfroe, Matthew G.
Soellner, Lauren M.
Sorto, William O.
Williams, Kendall N.
Zappa, Blake E.
Zweigart, Hunter M.
<i>Freshmen</i>
Alvarez, Fredrick E.
Baughman, Brendan M.
Blechle, Hannah L.
Bollmann, Abbigail C.
Bryant, Emma E.
Childs, Anna B.
Colvis, Ashlyn N.
Colvis, Hannah E.
Copple, Jacob R.
Cowan, Hayleigh E.
Cowell, Jacob N.
Cushman, Gavin J.
Fitzwilliam, Aaron L.
Flores, Oddessy J.
Fortner, Kylie J.
Frazer, Jordanna L.
Haslett, Haley A.
Hennrich, Alexandra J.
Korando, Ethan A.
Kueker, Annalise J.
Landeros Alvarado, Jared E.
Lochhead, Lilith E.
Mehrer, Emily J.
Miller, Megan C.
Miller, Patrick L.
Mitchell, Addyson M.
Page-Roth, Michaela P.
Polette, Lily A.
Roberts, Ashley M.
Roth, Gracey C.
Sibley, Cayla G.
Stumpe, Ethan S.
Sumpter, Kole M.
Tucker, Cristen J.
Wolff, Connor N.
Wright, Larissa R.
Young, Madiline P.